Nuotoliniai mokymai miško savininkams

09.01.19

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija rengia mokymų ciklą miško savininkams. Šie mokymai patrauklūs tuo, kad jie yra internete, pateikiami nuotoliniu būdu ir nemokami.

Mokymų metu bus galima ne tik pagilinti miškotvarkos, miško atkūrimo bei naudojimo, miško apsaugos ir kitų miškininkystės sričių žinias, bet ir realiu laiku arba iš anksto užduoti su paskaitos tema susijusius klausimus lektoriams.

Nuotoliniai mokymai vyks 2–3 kartus per mėnesį, kiekvienos paskaitos laikas bus skelbiamas tvarkaraštyje bei išsiųstas elektroniniu paštu į mokymus užsiregistravusiems klausytojams. Vienos paskaitos trukmė – 1,5 val.; lektoriaus dėstomoji dalis (pranešimas/prezentacija) užtruks 45 min., o likęs laikas bus skiriamas atsakymams į su paskaitos tema susijusius nuotolinių mokymų dalyvių pateiktus klausimus.

Į mokymus užsiregistravęs asmuo, norėdamas dalyvauti nuotoliniuose mokymuose, turi turėti kompiuterį arba išmanųjį telefoną su garso ir vaizdo atkūrimo bei perdavimo įranga ir interneto ryšiu, ar kitą įrenginį, atitinkantį šiuos reikalavimus.

Registruotis į nuotolinius mokymus prašome el. paštu: s.cernuliene@kmaik.lm.lt. Registruojantis maloniai prašome nurodyti savo vardą, pavardę, elektroninio pašto adresą, rajoną, kuriame yra jūsų miško valda, bei nuotolinių mokymų paskaitos (-ų) pavadinimą (-us) arba eilės numerį (-us) pagal pateiktą mokymų tvarkaraštį. Registracija bus stabdoma likus 3 val. iki atitinkamos paskaitos pradžios.

Dėl detalesnės informacijos prašome kreiptis telefonais: +370 37 383082 bei +370 685 84542, arba el. paštu: s.cernuliene@kmaik.lm.lt

Daugiau informacijos galima rasti čia:

Š. m. sausio 14 d. 14 val. vyks pirmoji nuotolinių mokymų miško savininkams paskaita „Miškotvarkos projektas”.

Prisijungimo instrukcijas rasite čia:

Kviečiame pasinaudoti puikia galimybe gauti atsakymus į Jums rūpimus miškininkystės klausimus iš šios srities profesionalų.