Darbas karantino metu

2020 03 19

LR aplinkos ministerija ir jai pavaldžios institucijos gyventojus aptarnauja tik nuotoliniu būdu:

Visos konsultacijos ir informacija Valstybinėje miškų tarnyboje teikiama telefonu ir elektroniniu paštu (darbo valandomis). Maloniai prašome visus prašymus ir būtinus dokumentus siųsti elektroniniu paštu vmt@amvmt.lt. Dėl bendros informacijos suteikimo skambinti administratorei telefonu  +370 693 23355.

Valstybinės saugomų teritorijų tarnybos informacijos telefonas: +370 5 2723284, elektroninis paštas vstt@vstt.lt.

Svarbu – Valstybinė darbo inspekcija paskelbė svarbią informaciją dėl darbo santykių, prastovų, komandiruočių, darbo sutarčių nutraukimo ir pan.

Be to, Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) kartu su „Sodra“ informuoja, kad, visiems, kurie susidūrė su finansiniais sunkumais dėl COVID-19, bus sudaryta galimybė atidėti mokesčių sumokėjimą, nemokant jokių palūkanų, bus taikomos ir analogiškos Valstybinio socialinio draudimo įmokų mokėjimą palengvinančios priemonės.

VMI paslaugos yra teikiamos ir konsultacijos vyksta tik nuotoliniu būdu. Konsultacijas mokesčių klausimais gyventojai gali ją gauti paskambinę 1882 ar pateikę paklausimą elektroniniu būdu per Mano VMI. VMI paskelbė papildomą konsultantų telefonu sąrašą gyventojams ir įmonėms, pagal aptarnavimo teritorijas.