ForestSport 2020

2020 07 23

Tai – miškininkų ir mišką mylinčių žmonių susitikimas, trijų dienų stovykla, varžybos.

Susitikimo vieta – Nausodžio kaimas, Vėžaičių seniūnija, Klaipėdos rajonas, Lietuva.

Laikas – 2020 metų rugpjūčio 14-16 dienos.

Pagrindinis ForestSport tikslas – suburti miškininkų ir mišką mylinčių žmonių bendruomenę aktyviam bendravimui. Mūsų nuomone, tai ypač aktualu šiais keistais žmonių susvetimėjimo laikais. Miškininkų ir mišką mylinčių žmonių bendruomenė visuomet daug bendraudavo ir buvo išskirtinai kūrybingi darbe, mene ir gyvenime. Tad linkime visiems tęsti senas geras tradicijas, ir kol dar esame šioj žemėj, kartas nuo karto susitikti, kad galėtume užmiršti visus rūpesčius ir gerai praleisti laiką kartu.

Šių metų šūkis – Nepasiduokim jokiems „COVIDAMS“ ir Visuotinei Panikai, būdami Kartu nugalėkim visas mums primetamas baimes.

Stovyklos programa:

Penktadienis 08/14. Visi galintys atvažiuoja bet kuriuo laiku. Savanoriškai ruošiame stovyklą ir varžybų trasą. Pietaujame. Dirbame toliau. Vakare vakarienė, pirtis, diskusijos, teminis muzikos vakaras.

Šeštadienis 08/15. Rytinė mankšta. Pusryčiai. Paruošiamųjų darbų užbaigimas. Pietūs. 13:00-14:00 varžybų pradžia – orientacinis bėgimas miške apie 2 km su kliūčių ruožais, papildomomis užduotimis ir klausimais miško temomis. Varžybos komandinės. Komanda iš 5 žmonių, amžius, lytis neribojama.

Visus negalinčius ar nenorinčius dalyvauti varžybose kviečiame padėti teisėjauti ar bent garsiai palaikyti varžybų dalyvius. Laimėtojų ir dalyvių laukia daug įdomių prizų ir apdovanojimų. Mažyliams bandysime paruošti atskirą programą, kad tėveliai galėtų ramiai „bėgti“. Po varžybų, jei bus jėgų ir noro prisibaigti“, planuojame papildomai nedidelį pliažo tinklinio turnyrą. Visuotinis vakarienės ruošimas. Vakarienė – didelis katilas su avinu.

Po vakarienės, poilsiui diskusijos aktualiausiomis miško temomis. Vėlai vakare didžiulis laužas ir fejerverkai. Indėniška pirtis. Muzika. Šokiai. Nakties kinas miško erdvėje – Režisieriaus Federico Fellini kūryba.

Sekmadienis 08/16. Rytinė mankšta. Maudynės. Pusryčiai. Esant pageidavimui ekskursija medelyne, arboretume ir keliuose miško želdynų objektuose. Diskusijos. Pavalgom, išgeriame kavos, atsisveikiname ir išvykstame namo.

Laukiame dalyvių registracijų ir atvykstant, registruotis reiktų iki 08/10.

Registracija: Antanas Garbačauskas, tel. + 370 670 24481, el. paštas antanas@mmc.lt.

Daugiau apie renginį galima paskaityti čia: