Konsultacijos miškuose

2021 09 27

Nuo š.m. rugsėjo 15 d. startuoja nauja iniciatyva – nemokamos Valstybinės miškų tarnybos specialistų konsultacijos privačių miškų savininkų valdose. Konsultacijų metu bus galima užduoti praktinius klausimus, susijusius su miško priežiūra, atkūrimu, apsauga ir naudojimu.

„Kviečiame privačių miškų savininkus, neturinčius miškininkystės išsilavinimo, pasinaudoti galimybe ir gauti nemokamas Valstybinės miškų tarnybos patyrusių specialistų konsultacijas savo valdose visoje Lietuvoje. Mielai pasidalysime savo patirtimi ir stengsimės atsakyti į dominančius klausimus“, – teigia tarnybos atstovas, Miškų ūkio priežiūros skyriaus vedėjas Gintaras Pušneraitis.

Pasak jo, toks konsultavimo miško valdoje būdas bus naudingas ir tuo, kad kiekvienas užsiregistravęs į konsultaciją, nemokamai gaus jo miško valdos pagrindinių charakteristikų rinkinį – Žaliąjį lapą.

„Šiame dokumente miškų savininkai ras svarbiausią informaciją, susijusią su jų miško valda – žemėlapio fragmentą, tekstinius Lietuvos Respublikos Miškų valstybės kadastro duomenis, taksoraščio ištrauką“, – kalbėjo skyriaus vedėjas.

Konsultacijas miško valdoje planuojama teikti iki šių metų pabaigos. Kiekvienam užsiregistravusiam į konsultaciją nemokamai bus įteiktas jo miško valdos pagrindinių charakteristikų rinkinys – Žaliasis lapas.

Norintys gauti konsultaciją miško valdoje, kviečiami registruotis čia: