Kvietimas jungtis grupiniam ieškiniui

2021 12 30

Kviečiame jungtis bendraminčius, žemės ir miško savininkus, kurie norėtų prisidėti prie kolektyvinio savų teisių gynimo – unikaliame teisminiame ginče su valstybe.

Esmė –

Valstybė ima mokestį už išduotą leidimą naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius, skaičiuoja mokestį pagal žemės sklypų plotus, bet su savininkais tuo surinktu mokesčiu nesidalija, negana to, sukurtos išskirtinės privilegijos medžiojamųjų gyvūnų ištekliais naudotis tik uždariems medžiotojų klubams, kurie neturėdami žemės savininkų leidimo medžioja privačioje žemėje.

Būtų reikalaujama –

Kad valstybė sumokėtų už tai, kad išdavė leidimą naudoti medžiojamųjų gyvūnų išteklius jūsų žemės sklypuose. Kadangi Lietuvos teismuose teisybę vargu ar rasime, su tokiu ginču keliausime ir į Konstitucinį Teismą, ir į Strasbūro žmogaus teisių teismą. Kaip žinia tokie teismai nepigūs, todėl reikalinga ir finansinė parama.

Jeigu Jūs suprantate, kad žemės savininkas turi turėti viršenybę, o ne valstybės privilegijuotas medžiotojas, kuriam šiuo metu vieninteliam suteikta teisė naudotis valstybės (visų mūsų) turtu, jam nepriklausančioje, privačioje žemėje, neatsiklausus žemės savininko.

Prisijunkite prie norinčių apginti savo teises. Teisminiam ginčui atstovautų advokatas dr. Algimantas Šindeikis. Maloniai prašome kreiptis advokatas@sindeikis.lt