Susitikimas su naujuoju Valstybinių miškų tarnybos direktoriumi

2022-12-28

Gruodžio 28 dieną Valstybinėje miškų tarnyboje lankėsi dviejų miško savininkus vienijančių visuomeninių organizacijų – Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos bei Privačių miškų savininkų asociacijos vadovai. Nepaisant to, kad vizitas vyko šventiniu laikotarpiu, jo metu buvo aptarti svarbūs tolesnio bendradarbiavimo klausimai.

Susitikime dalyvavo Lietuvos miško ir žemės savininkų asociacijos Valdybos pirmininkas dr. Algis Gaižutis, pirmininko pavaduotojas Mindaugas Šilininkas bei Privačių miškų savininkų asociacijos direktorė Giedrė Šlevinskė.

Susitikimo metu buvo aptarti miško savininkams aktualūs klausimai, planuojama veikla ir būdai bei priemonės kurių pagalba efektyviau būtų informuojami asociacijų nariai ar privačių miškų savininkai.

Abiejų asociacijų vadovai išreiškė savo lūkesčius dėl tarnybos kaip miško savininko pagalbininko veiklos. Pasak dr. Algio Gaižučio, tarnyba ateityje galėtų tapti miškininkystės kompetencijų centru, padedančiu privatiems miškų savininkams tvarkyti savo miškus.

Valstybinės miškų tarnybos direktorius Saulius Cironka paminėjo, kad tarnybos sukauptos žinios bei duomenų ištekliai išties gali daug pasitarnauti privačių miškų savininkams vykdant veiklą miškuose, tobulinant Tarnybos teikiamas paslaugas ir reaguojant į miško savininkų poreikius.