Aktualu

Iki lapkričio 29-30 d. renkamos paraiškos investicijoms į miškininkystės technologijas

2022-11-23
𝐏𝐚𝐬𝐤𝐮𝐭𝐢𝐧𝐞̇ 𝐠𝐚𝐥𝐢𝐦𝐲𝐛𝐞̇ 𝐢𝐤𝐢 𝐥𝐚𝐩𝐤𝐫𝐢𝐜̌𝐢𝐨 29-𝟑𝟎 𝐝. 𝐭𝐞𝐢𝐤𝐭𝐢 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐢𝐬̌𝐤𝐚𝐬 𝐩𝐚𝐫𝐚𝐦𝐚𝐢 gauti.
Lapkričio 29–30 d. – paskutinės dienos, kuomet Nacionalinei mokėjimo agentūrai (NMA) gali būti teikiamos paraiškos pagal KPP priemones „Miškams padarytos žalos prevencija ir atlyginimas“, „Investicijos į miškininkystės technologijas“, kurių paraiškos ir prašomi dokumentai Nacionalinei mokėjimo agentūrai gali būti teikiami pasirašyti kvalifikuotu elektroniniu parašu, siunčiant jas elektroniniu paštu dokumentai@nma.lt, arba teikiamos naudojantis ŽŪMIS pranešimų siuntimo funkcionalumu (ŽŪMIS meniu punktas „Pranešimai“), kaip nustatyta KPP administravimo taisyklėse. Paskutinėmis šių paraiškų rinkimo dienomis ketinantys teikti reikiamus dokumentus – kvietimą teikti paraiškas, visas reikalingas dokumentų formas bei instrukcijas, kaip pateikti dokumentus, – ras ŽŪMIS portale prie informacijos apie priemonę.
Daugiau informacijos: https://www.nma.lt/index.php/naujienos/pareiskejams-reikalingos-dokumentu-formos-zumis-/44660

Nuotolinis seminaras – Miškų ūkio priežiūros aktualijos. Leidimai kirsti, jų išdavimo tvarka ir apribojimai

2022-11-17

Dažnas miško savininkas ar valdytojas nežino, kaip teisingai rūpintis savo mišku, kaip ir kur gauti leidimą jį kirsti, ką daryti, norint jį atkurti ar įveisti, kaip tinkamai jį prižiūrėti bei saugoti.
Šiuos klausimus aptarsime seminaro metu. Į visus rūpimus klausimus atsakys Valstybinės miškų tarnybos specialistai.

Online paskaita – „Miesto miškų tvarkymas ir priežiūra“, kuri vyks lapkričio 11 dieną

2022-11-10

Kauno miškų ir aplinkos inžinerijos kolegija kartu su valstybine miškų tarnyba tęsia miškų mokymų ciklą ir kviečia į septintą paskaitą:
Miesto miškų tvarkymas ir priežiūra“, kuri vyks  lapkričio 11 d., penktadienį, 10.00-11.30 val. per Zoom platformą. Pranešėjas – Steponas Deveikis, Asociacijos „Kraštovaizdžio ir želdynų ekspertų grupė“ direktorius.
Į mokymus kviečiame registruotis čia:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqohqcPOjwf8yR8pcboODjoabeNg6pLttgPrTek0-xeHDN1w/viewform

 
Nuorodą į online mokymus gausite elektroniniu paštu kai bus patvirtinta jūsų registracija.

Lapkričio 6 d. Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugija kviečia į respublikinę Šv. Huberto minėjimo šventę Raudonės pilyje

2022-11-03

Lapkričio 6 d. (sekmadienį) 11 val. 30 min. Raudonės pilyje Jurbarko r. vyks Lietuvos medžiotojų ir žvejų draugijos organizuojama respublikinė Šv. Huberto minėjimo šventė.

Ši Šv. Huberto – medžiotojų globėjo šventė bus skirta ne tik medžiotojams ir jiems prijaučiantiems, bet ir plačiajai visuomenei. Šventė prasidės medžiotojų eisena, vėliau bus aukojamas šventosios Mišios už gyvąją gamtą, medžiotojus ir jų šeimas, po Mišių seks svečių sveikinimai ir medžioklės trofėjų parodos Raudonė 2022 uždarymas.

Renginio metu vyks medžiotojiškos sriubos virimo čempionatas, kuriame bus išaiškinti ne tik geriausieji medžiotojiškos sriubos virėjai, bet ir vaišinama visuomenė. Planuojama, kad medžiotojai išvirs ir išdalins 800-1000 litrų medžiotojiškos sriubos.

Pilna renginio programa tinklalapyje: https://www.medzioklezurnalas.lt/lmzd-kviecia-dalyvauti-sv-huberto-dienos-minejime

Susisiekite, rašykite mums!

Tapkite asociacijos nariu!

Atnaujinkite narystę!

Praneškite apie pažeidimą!