VOX POPULI

Kas pasirodė geriausiai?

09.09.16

Privačių miškų savininkų asociacija (PMSA) skatino šalies politines partijas konkrečioms geriausių šiuolaikinių sprendimų paieškoms ir įgyvendinimui miškų ūkio srityje. Tai turėtų palengvinti 230 tūkst. privačių miško savininkų, 10 tūkst. dirbančių miškuose ir 50 tūkst. medienos pramonės darbuotojų apsispręsti, už kurias politines jėgas balsuoti šį rudenį.

Nuo liepos mėnesio kalbinome penkių partijų, kurios gali tinkamai pasirodyti ateinančiuose LR Seimo rinkimuose pagrindinius žmones, kurie atsakingi ir už miškų ūkį liečiančias nuostatas. Tai (eilės tvarka) buvo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) pirmininko Ramūno Karbauskio, Lietuvos liberalų sąjūdžio (LLS) šešėlinio Aplinkos ministro Simono Gentvilo, Darbo partijos (DP) frakcijos ir Aplinkos apsaugos komiteto Seime nario Dariaus Ulicko, Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) frakcijos ir Aplinkos apsaugos komiteto Seime nario bei šešėlinio aplinkos ministro Pauliaus Saudargo ir Lietuvos socialdemokratų (LSDP) frakcijos ir Kaimo reikalų komiteto Seime nario bei partijos Aplinkos komiteto pirmininko Kazio Grybausko pozicijas.

Kaip Jūs manote, kuris iš minėtų pašnekovų politikų nuomonę apie miškų ūkį ir jo perspektyvas išdėstė palankiausiai miško savininkų atžvilgiu?

KURIS IŠ POLITIKŲ?

[poll id="38"]
[poll id="38" type="result"]

KITOS TEMOS

Susisiekite, rašykite mums!

Tapkite asociacijos nariu!

Atnaujinkite narystę!

Praneškite apie pažeidimą!