VOX POPULI

Neteisėtos medienos ruoša?

08.04.16

Mūsų šalyje, kaip ir visose Europos Sąjungos (ES) šalyse, galioja tarpinstituciniai veiksmai vadinamajam Medienos reglamentui įgyvendinti. Šis reglamentas nustato veiklos vykdytojų, pirmą kartą ES rinkai pateikiančių medieną ir jos produktus, pareigas, o  jo pagrindinis tikslas – užtikrinti, kad į ES rinką nepatektų neteisėtai paruošta mediena ir iš tokios medienos pagaminti produktai. Valstybės institucijos, tokios kaip LR aplinkos ministerija, Valstybinė miškų tarnyba, Muitinės departamentas ir Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba imasi bendrų veiksmų, siekiant užsiimti neteisėtos medienos gamybos ir ruošos prevencija.

LR aplinkos ministerija šiuo metu rengia Administracinių nusižengimų kodekso pataisų, numatančių papildomą atsakomybę mediena ir jos produktais prekiaujantiems veiklos vykdytojams už konkrečius Medienos reglamento reikalavimų pažeidimus, projektą.

Klausiame Jūsų, ar manote, kad nelegalios medienos gamyba ir ruoša, jos prevencija, vis dar yra aktuali Lietuvos miškų ūkyje?

TAVO NUOMONE

[poll id="34"]
[poll id="34" type="result"]

KITOS TEMOS

Susisiekite, rašykite mums!

Tapkite asociacijos nariu!

Atnaujinkite narystę!

Praneškite apie pažeidimą!